Müügitingimused

Internetipoe pood.tonisfoto.com omanik on Tõnis Anton FIE (registrikood 12398232), e-mail info@tonisfoto.com

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad
ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda
pangaülekandega.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Tõnis Anton arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat
esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte
hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid

Toodete eest on võimalik tasuda pangaülekandega. Peale ostu sooritamist saab klient arve, kus on peal kõik vajalikud andmed makse sooritamiseks.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse Eestis, kasutades Itella Smartposti pakiautomaati. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud tellimuse vormistamisel saatmisviisi juures. Eestis tarneaeg (peale tellimuse maksmist pakiautomaati viimine) kohe olemas olevate toodete puhul on üldjuhul 3 kuni 4 tööpäeva. Kui mingil põhjusel ei ole võimalik selle aja jooksul tellimust täita, võib tarneaeg olla pikem, täpsustatakse esimesel võimalusel kohe peale tellimuse esitamist.

Taganemisõigus

Peale tellitud kauba kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul (v.a eritellimusena valmistatud kaubad, mille valmistamisel on lähtutud kliendi vajadustest ja tingimustest, ning soodushindadega tooted, mis vastavad võlaõigusseaduses § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele).

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks, või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Tagastatav toode peab olema puuduseta, originaalpakendis ja kasutamata.

Tõnis Anton FIE ei vastuta:

Kliendi põhjustatud toote kahjustumise eest (nt kui lõikelauda on valesti hooldatud), kullerfirma süül või transportimisel tekkinud toote kahjustumise eest, defektide eest, mis on tekkinud mittesihipärase kasutamise tagajärjel (nt. lõikelaua peal liha raiumine), toote loomuliku kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit. Taganemisavaldus tuleb täita ning saata see e-posti aadressile info@tonisfoto.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@tonisfoto.com
Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.
Ostjal on õigus lepingu eseme lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele (VÕS § 101, lõige 1)

Shopping Cart